Logi bloków

Co to jest LogBlock?

LogBlock na serwerze to plugin, który ma za zadanie śledzić aktywności graczy w celu monitorowania i analizy ich interakcji z blokami i przedmiotami w grze. Plugin ten zapewnia narzędzia administracyjne do kontrolowania i śledzenia działań graczy, takich jak niszczenie bloków, kradzieże przedmiotów z pojemników, a nawet rozmieszczanie bloków.

Główną funkcją LogBlocka jest gromadzenie danych dotyczących aktywności graczy na serwerze. Każda interakcja z blokiem, jak niszczenie, stawianie, otwieranie pojemników czy zabieranie przedmiotów, jest zapisywana w logach. Dzięki temu administratorzy mogą w prosty sposób śledzić i analizować, kto, gdzie i kiedy dokonywał zmian na serwerze.

Komendy:

  • /co i - Podstawowa komenda na sprawdzenie uszkodzeń. Po wpisaniu uderzasz PPM lub LPM w miejsce griefu i poznajesz winowajcę.

  • /co near - pozwala na wyszukiwanie uszkodzeń w promieniu 5 kratek.

  • /co lookup - rozbudowana komenda pozwalająca dać przykładowo dowody zabić ciebie lub twoich zwierząt przez danego gracza.

Zabicia sprawdzamy według poniższego wzoru: /co lookup a:kill user:nick time:1d (lub inny czas) W miejsce nick wpisujemy nick danego gracza.

Przykładowo możemy wpisać: /co lookup a:kill user:Lvcass time:1d i to pokaże wszystkie moje zabicia z jednego dnia.

Uwaga: Powyższa komenda pokazuje wszystkie logi, a nie tylko te z terenu twojej posiadłości. Sprawdzaj swoje kordynaty.

Jeśli nie rozumiesz czegoś lub masz pytanie zgłoś się do nas na discorda po pomoc!

Last updated